Masáže

Nabídka masáží Anima studio, masáže Třeboň

Masáže

Estetické formování postavy

cena 1 230

Estetické formování postavy - Procedura (EFP) trvá 120 minut. Zahrnuje 75minutovou celkovou masáž a následný 45minutový olejový zábal, může být doplněný lymfatickou masáží obličeje.

Více o masáži

Masáž proti celulitidě

cena 300

Při této masáži dochází ke stimulaci podkožní tukové struktury. Kompresní hmaty mají příznivý vliv a poté dochází k lepšímu vstřebávání tukových shluků.

Více o masáži

Manuální lymfodrenáž těla

cena 610

Velmi příjemné ošetření k urychlení toku lymfy, které připomíná jemnou masáž. Účinky lymfodrenáže využíváme i při formování postavy.

Více o masáži

Sportovní masáž

cena 590

Masáž určená pro sportovce po výkonu. Má přispět k jeho zotavení a přípravě na podání dalšího sportovního výkonu.

Více o masáži

Deep Tissue

cena 340

Nejnovější technika severoamerické masérské praxe v oblasti sportovní rehabilitace, hluboké terapie, myofasciálního ošetření a aktivace svalů.

Více o masáži

Klasická masáž

cena 300

Klasická masáž je nejčastěji používaným druhem masáže. Využívá se jako preventivní prostředek proti vzniku mnoha onemocnění páteře ale i jiných orgánů těla. Je velmi vhodná u chronických bolestivých stavů, kde napomáhá uvolnění bolestivých spazmů a blokád vzniklých v důsledku přetěžování organismu.

Více o masáži

Antistresová masáž

cena 690

Masáž antistresová –Individuálně sestavená masáž, která Vám pomůže odstranit stres, přinese novou energii a blahodárné uvolnění celého těla.

Více o masáži

Aroma masáž a masáž lávovými kameny

cena 690

Aroma masáž a masáž lávovými kameny- Jedná se o masáž s použitím éterických olejů v kombinaci s příjemným prohřátím lávovými kameny. Tato masáž příznivě ovlivňuje krevní oběh i nervový systém.

Více o masáži

Relaxační celotělová masáž

cena 680

Relaxační masáž- Relaxační masáž slouží k uvolnění těla a mysli. Odstraňuje napětí, zmírňuje bolesti zad, ztuhlost šíje a přináší celkové zklidnění. Vhodná pro aktivní lidi po práci, po víkendu nebo po horské túře.

Více o masáži

Medová masáž detoxikační

cena 630

Medová masáž –Jedná se o detoxikační masáž, při které se speciální technikou tělo zbavuje škodlivých toxinů. Masáž se skládá ze 3 cyklů.

Více o masáži

On-line rezervace masáže

Rezervujte si online masáž v Anima studio, masáže Třeboň

Masáže

Nabídka námi prováděných masáží