Naše služby

Nabídka služeb Anima masáže Třeboň

Naše služby

Estetické formování postavy

Nejste spokojeni s tvarem Vaší postavy? Chcete pomoci zhubnout a vytvarovat Vaši postavu? Tak to je tento program přímo pro Vás! Procedura je určena pro ženy i muže, kteří pečují o zdravotní stav svého těla a dbají na estetický vzhled své postavy. Tento způsob tvarování postavy je založen na sérii speciálních masáží a zábalů. Cílem je podpora detoxikace organismu, zredukování tuku v problematických partiích vašeho těla a následného zformování postavy. Díky tomu dochází ke zmenšení obvodu zejména stehen, hýždí, břicha, boků či beder a to až o několik centimetrů během kompletní série ošetření.

Lymfologie

Lymfa mimo jiné obsahuje především vodu, tuky, lymfocyty a odpad z látkové výměny buněk. Nesprávné fungování lymfatického systému má za následky: otoky končetin i trupu, sníženou funkci imunitního systému, zvýšenou tvorbu akné, celkové zhoršení stavu pokožky, nahromadění toxických látek v organismu, možnost vzniku křečových žil. Našim klientům poskytujeme ošetřující a preventivní proceduru.

Celulitida

Celulitida je estetický problém mnoha žen, ale ojediněle se vyskytuje i u mužů. Pokud je celulitida důsledkem nadváhy, může představovat zdravotní riziko. Tento problém dnes bývá řazen mezi civilizační choroby. Masážní hmaty roztříští tukové buňky a zlepší podkožní metabolismus. Zrychlí se odtok toxických látek z těla.

Detox

Detoxikační masáž je nejen příjemným prostředkem a relaxací po náročném a stresujícím dni, ale také prostředkem, který dokáže lidské tělo zbavit škodlivých toxinů.

Pro sport

Typ masáží složené z uspořádaného souboru vhodných masérských hmatů, které mají sportovce zbavit únavy a přispět k jeho zotavení po výkonu. Dále má za úkol připravit sportovce, jak po fyzické, tak po psychické stránce na podání dalšího sportovního výkonu.

Pro relax

Procedura, původně vyvinutá jako zázračná kúra proti studenému severskému počasí. S pomocí masážního oleje zlepší tělní metabolismus i celkovou energetickou bilanci a uvolní napjaté svaly. Jde o masáž, kde Vás terapeut přivede do stavu příjemné relaxace. Masáž zlepšuje krevní a mízní oběh, kloubní pohyblivost, pozitivně ovlivňuje psychický stav, odplavuje toxiny, uvolňuje napětí, zlepšuje toky energie a urychluje celkovou regeneraci organismu.4

Kompresní prádlo

Prádlo vhodné pro veškeré sportovní aktivity i běžné denní nošení. Kůži i svaly udržují v optimálním napětí i teplotě. Spolu s aktivním pohybem stimulují žilní a lymfatický systém. Výrazně prodlužují dobu působení a účinek lymfodrenáže. Kompresní prádlo má prokazatelné léčebné účinky. PŘIPRAVUJEME

On-line rezervace masáže

Rezervujte si online masáž v Anima studio, masáže Třeboň

Masáže

Nabídka námi prováděných masáží